
середа, 6 квітня 2016 р.
Cпартакіада працівників футбол
Сьогодні 6 квітня відбулися змагання з футболу група А, в якій приймали участь представники таких команд: школа-інтернат, гімназія №2, працівники міського відділу освіти, БДМ, ЗОШ №1. Наша команда зайняла в своїй підгрупі ІІ місце і в понеділок 11 квітня змагатиметься за ІІІ місце. Отож побажаєм успіхів в досягненні мети.

Підписатися на:
Дописати коментарі
(
Atom
)
Немає коментарів :
Дописати коментар