Verification: d0ccbae7887264c05c5ef8f305a0f3f3

вівторок, 5 квітня 2016 р.

Спартакіада працівників з шахів

В вівторок 5 квітня відбулось наступне змагання з спартакіади на цей раз це були шахи. Команди представлялися одим чоловіком та одною жінкою від закладу. На цей раз в змаганнях взяли також участь і представники садочків міста.
В напруженій боротьбі місця розподілилися наступним чином.
Чоловіки  

І місце - БДМ
ІІ місце - гімназія № 2
ІІІ місце - ЗОШ №3
IV місце  - ЗОШ №1

Жінки 

                             І місце - ЗОШ № 1 (Квасова Любов Генріхівна)
ІІ місце - НВК "школа гімназія"
ІІІ місце - садочок №4
IV місце  - ЗОШ №3









Отож вітаємо переможців змагань








Немає коментарів :

Дописати коментар

.