І у Дубенській ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 у п’ятницю 11 березня учні 8-Бкласу та їх класний керівник Ольга Петрівна Пелих запросили вчительський та учнівський колективи на свято Масляної.
Детальніше клацніть по ссилці переглянути
Підписатися на:
Дописати коментарі
(
Atom
)
Немає коментарів :
Дописати коментар